Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Chiny Najwyższej jakości produkcja do wiercenia CNC, wykrawania, cięcia, frezowania, formowania kątowników, belek, płyt i kołnierzy!

Rób nowe, rób te dobre!

Dom ProduktyWiertarka CNC o dużej prędkości

Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy CNC z chłodzeniem wewnętrznym z podwójnym wrzecionem Model HFD500 / 2

Orzecznictwo
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Współpraca jest bardzo przyjemna. Jinan Auten ma doskonały profesjonalny zespół, sprzęt działa dobrze i stabilnie, wywarła na nas wrażenie entuzjastyczna obsługa posprzedażna w odpowiednim czasie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli pogłębić współpracę!

—— PT. Bukaka

Maszyna do obróbki CNC jest łatwa w utrzymaniu, wysoka wydajność, a ponadto cena jest przystępna.

—— Kok

Miła współpraca, doceniamy ich cierpliwość i ciężką pracę.

—— Mary

Im Online Czat teraz

Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy CNC z chłodzeniem wewnętrznym z podwójnym wrzecionem Model HFD500 / 2

High Speed CNC Flange Drilling Machine with Double Spindle Inner Cooling Model HFD500/2
High Speed CNC Flange Drilling Machine with Double Spindle Inner Cooling Model HFD500/2 High Speed CNC Flange Drilling Machine with Double Spindle Inner Cooling Model HFD500/2 High Speed CNC Flange Drilling Machine with Double Spindle Inner Cooling Model HFD500/2

Duży Obraz :  Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy CNC z chłodzeniem wewnętrznym z podwójnym wrzecionem Model HFD500 / 2

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Auten
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: HFD500 / 2
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: pojemnik
Czas dostawy: 75 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 100 zestawów / rok
Szczegółowy opis produktu
Max. Maks. flange size rozmiar kołnierza: Φ500 mm Max. Maks. drilling thickness grubość wiercenia: 100 MM
Stożek wrzeciona: BT40 Ilość wrzeciona: 2)
Maksymalna średnica wiercenia: Φ30 mm Prędkość wrzeciona: 100 ~ 3000 obr / min
High Light:

Wiertarka CNC o wysokiej prędkości 30 mm

,

wiertarka CNC o dużej prędkości ISO

Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy CNC z modelem z podwójnym wrzecionem HFD500 / 2

Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy CNC z chłodzeniem wewnętrznym z podwójnym wrzecionem Model HFD500 / 2 0

 

Branża aplikacji:

Maszyna jest używana głównie do wiercenia z dużą prędkością na okrągłych tarczach i kołnierzach.Wiertła z węglików spiekanych mogą być używane do wiercenia z chłodzeniem wewnętrznym z dużą prędkością lub wiertła kręte ze stali szybkotnącej do wiercenia z chłodzeniem zewnętrznym.Proces przetwarzania jest kontrolowany przez system Siemens, który może realizować automatyzację, wysoką precyzję, różnorodność i masową produkcję.

 

Cecha produktu:

 • Rama główna przyjmuje konstrukcję skrzynkową lub podobną w kształcie skrzynki i jest wykonana ze spawania o wysokiej wytrzymałości.Po wystarczającej obróbce starzenia termicznego (wysoka temperatura 550 ° C i zachowanie ciepła nie krócej niż 4 godziny) można skutecznie wyeliminować resztkowe naprężenia wewnętrzne, dzięki czemu sztywność dynamiczna i statyczna jest doskonała.Stabilność jest wysoka, a stopień odkształcenia bardzo mały.
 • Wrzeciono wiertarskie jest napędzane silnym silnikiem do konwersji częstotliwości wrzeciona o mocy 7,5 kW.Ma duży moment obrotowy przy niskiej prędkości i może wytrzymać duże obciążenia skrawaniem.Wiercenie jest mocne i mocne, a stabilność wiercenia jest dobra.
 • Obrabiarka przyjmuje dwa (zestawy) systemy Siemens, wyposażone w odpowiednie serwomotory Siemens i serwonapędy, o dobrej kompatybilności, potężnych funkcjach i niezwykle łatwej obsłudze (opcjonalnie).
 • Dokładność montażu kluczowych elementów przekładni, takich jak liniowe prowadnice kulkowe i precyzyjne śruby kulowe, jest niezwykle wysoka.Na przykład prowadnica liniowa ma powierzchnię odniesienia do instalacji.Po dokręceniu sprawdzić szczelinomierz 0,04 mm i nie można go włożyć;tolerancja równoległości między prowadnicami liniowymi wynosi 0,05 / 1000 mm;tolerancja równoległości między śrubą kulową a prowadnicą liniową wynosi 0,03 / 1000 mm itd.
 • Hydrauliczny trójszczękowy uchwyt samocentrujący może automatycznie mocować okrągły kołnierz bez ręcznego centrowania.Powtarzana dokładność centrowania jest wysoka, a wydajność przetwarzania znacznie się poprawiła.

 

Mw strukturze:

Składa się głównie z maszyny głównej, hydraulicznego trójszczękowego uchwytu samocentrującego, prowadnicy pionowej, głowicy wiertarskiej, układu hydraulicznego, układu chłodzenia, przenośnika wiórów, układu smarowania i układu elektrycznego.

 • Dwie liniowe prowadnice kulkowe o dużej nośności są umieszczone z przodu maszyny głównej, co sprawia, że ​​poziomy ruch głowicy wiertarskiej jest dokładniejszy, stabilność procesu obróbki jest lepsza, a dokładność pozycjonowania i powtarzalność pozycjonowania są wysokie.

2. Hydrauliczny trójszczękowy uchwyt samocentrujący składa się z uchwytu klinowego, wieńca obrotowego, cylindra obrotu, tulei łączącej, cięgna i gniazda podtrzymującego uchwyt.Trzy zestawy szczęk są równomiernie rozłożone na obwodzie i są zaciśnięte lub poluzowane przez cylinder olejowy.Rowki stopniowane są równomiernie rozmieszczone na szczękach, które można dopasować do kołnierzy o różnych średnicach.Po zaciśnięciu obrabianego przedmiotu kołnierza przez szczęki określane jest jego położenie środkowe.Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu na ręczną pomoc podczas mocowania i pozycjonowania kołnierza.

 • Pionowa płyta przesuwna ma dwie liniowe prowadnice kulkowe o dużej nośności, dzięki czemu głowica wiertarska przesuwa się w górę iw dół po pionowej płycie przesuwnej.Napęd przyjmuje dwa serwomotory prądu przemiennego + parę śrub kulowych o wysokiej precyzji, aby wrzeciono poruszało się dokładniej w górę iw dół, a stabilność przetwarzania jest lepsza.Dwie głowice wiertnicze są sterowane niezależnie, bez wzajemnej ingerencji.
 • Głowica wiertarska przyjmuje precyzyjne wrzeciono Jingyao (chłodzenie wewnętrzne), otwór stożkowy wrzeciona BT40, wewnętrzne wiertło chłodzące z węglika zaciskowego, wysoką jakość obróbki, wysoką gładkość otworu.
 • Stacja hydrauliczna jest zainstalowana wewnątrz ramy głównej, a moc dostarczana przez stację hydrauliczną służy głównie do obracania stołu obrotowego i mocowania stołu obrotowego za pomocą cylindra dociskowego.Zawór elektromagnetyczny przyjmuje markę Atos, pompa oleju hydraulicznego przyjmuje zmienną pompę łopatkową Taiwan Justmark, a chłodzenie oleju hydraulicznego przyjmuje typ chłodzony powietrzem.
 • Układ chłodzenia jest wyposażony w wysokociśnieniową wewnętrzną pompę chłodzącą, a ciecz chłodząca jest filtrowana przez filtr, który może zostać zebrany do układu chłodzenia.Chłodziwo dostaje się do wrzeciona przez złącze obrotowe w górnej części wrzeciona, aby schłodzić narzędzie.
 • Przenośnik wiórów przyjmuje płaski łańcuch i jest umieszczony wewnątrz głównej ramy.Wióry żelazne i chłodziwo są zbierane w przenośniku wiórów, a wióry żelazne są transportowane do przenośnika wiórów, co jest bardzo wygodne do usuwania wiórów.Chłodziwo przepływa z powrotem do zbiornika wody chłodzącej przez przenośnik wiórów.
 • Układ smarowania jest wyposażony w japoński system smarowania HERG, który regularnie pompuje olej smarujący do punktów smarowania suwaka prowadnicy liniowej każdego elementu, nakrętki śruby kulowej i innych punktów smarowania, aby zapewnić najbardziej wystarczające i niezawodne smarowanie, eliminując żmudne operacje ręczne i ulepszając żywotność różnych części.
 • Ta obrabiarka jest sterowana przez system Siemens CNC, wyposażony w odpowiednie serwomotory i serwonapędy firmy Siemens, z dobrą kompatybilnością, wydajnymi funkcjami i niezwykle łatwą w obsłudze.Działa szybko, ma wysoką wydajność, jest wygodny do przechowywania, przywoływania, wyświetlania, diagnostyki, komunikacji i konserwacji oraz automatycznie alarmuje.

Specyfikacje:

 

stoł warsztatowy Maks.średnica przedmiotu obrabianego Φ500 mm
Maks.grubość wiercenia 100 mm
Wrzeciono Ilość wrzeciona 2
Stożek wrzeciona BT40
Max. Średnica wiercenia Φ30 mm
Zakres obrotu 100 ~ 3000 obr / min
Moc silnika 2 x 7,5 kW
Skok wrzeciona 320 mm
Precyzja Dokładność pozycjonowania ± 0,1 mm
Dokładność ponownego pozycjonowania ± 0,05 mm
Silnik posuwu Silnik serwo osi Y. 2 x 1,2 kW
Silnik serwo stołu obrotowego w kierunku W. 2x2 kW
Silnik serwo osi Z. 2x2 kW
Silnik chłodzący 4 kW
Prędkość robocza Prędkość obrotowa w kierunku W. 0 ~ 10 obr / min
Prędkość posuwu w kierunku Z. 0 ~ 4000 mm / min
Prędkość ruchu w kierunku Y. 0 ~ 4000 mm / min
Waga Około 4500 kg
Wymiary całkowite (dł. × szer. × wys.) 3100 × 2600 × 2500 mm
 
Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy CNC z chłodzeniem wewnętrznym z podwójnym wrzecionem Model HFD500 / 2 1
Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy CNC z chłodzeniem wewnętrznym z podwójnym wrzecionem Model HFD500 / 2 2

Szczegóły kontaktu
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Gaven

Tel: +86-13306412803

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)