Wyślij wiadomość
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Chiny Najwyższej jakości produkcja do wiercenia CNC, wykrawania, cięcia, frezowania, formowania kątowników, belek, płyt i kołnierzy!

Rób nowe, rób te dobre!

Dom ProduktyWiertarka do blachy CNC

Ruchoma wiertnica bramowa CNC Wygodna obsługa dużych płyt metalowych

Orzecznictwo
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Współpraca jest bardzo przyjemna. Jinan Auten ma doskonały profesjonalny zespół, sprzęt działa dobrze i stabilnie, wywarła na nas wrażenie entuzjastyczna obsługa posprzedażna w odpowiednim czasie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli pogłębić współpracę!

—— PT. Bukaka

Maszyna do obróbki CNC jest łatwa w utrzymaniu, wysoka wydajność, a ponadto cena jest przystępna.

—— Kok

Miła współpraca, doceniamy ich cierpliwość i ciężką pracę.

—— Mary

Im Online Czat teraz

Ruchoma wiertnica bramowa CNC Wygodna obsługa dużych płyt metalowych

Ruchoma wiertnica bramowa CNC Wygodna obsługa dużych płyt metalowych
Ruchoma wiertnica bramowa CNC Wygodna obsługa dużych płyt metalowych

Duży Obraz :  Ruchoma wiertnica bramowa CNC Wygodna obsługa dużych płyt metalowych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Auten
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: PD4040-2
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 70 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 200 zestawów rocznie
Szczegółowy opis produktu
Rozmiar talerza: 4000 mm x 4000 mm Grubość płyty: 250mm
Max. średnica wiercenia: 50mm Zakres prędkości wrzeciona: 120 ~ 560r / min
System CNC: FAGOR8055 Waga: Około. 30t
High Light:

wiertarka do płyt

,

wiertarka do głębokich otworów cnc

Suwnica bramowa z podwójnym wrzecionem CNC Model PD4040-2 Duża metalowa płyta

Dotyczy przemysłu :

Służy do wiercenia w obróbce stali, stali nierdzewnej i materiałów kompozytowych. Służy głównie do wiercenia (w tym otworów nieprzelotowych) płyty rurowej, przegrody w maszynach petrochemicznych, skraplacza powietrza, wymiennika ciepła itp. Oraz do produkcji dużych kołnierzy, a także do łączenia płyt w budynku, moście, żelaznej wieży itp.

Sprzęt ten składa się ze stołu roboczego łóżka tokarskiego, ruchomego suwnicy, podłużnego wózka przesuwnego, płytki przesuwnej sterowanej numerycznie, skrzynki zasilającej wiertarki, automatycznego czyszczenia wiórów i układu chłodzenia obiegowego, instalacji elektrycznej itp.

Funkcja produktu :

1 . Stół roboczy do łóżka tokarki

Łóżko tokarki jest połączone z lewym i prawym łóżkiem głównym tokarki i mostem. Jest to spawana konstrukcja stalowa przetwarzana metodą sztucznego starzenia. Na stole roboczym zainstalowana jest płyta nośna, na której wykonano rowek teowy o szerokości 28 mm, który ułatwia umieszczanie i mocowanie przedmiotów obrabianych. Po lewej i prawej stronie łoża tokarki znajdują się odpowiednio dwie prowadnice liniowe o wysokiej nośności, które pomagają w prowadzeniu suwnicy wzdłużnej suwnicy. Zestaw mechanizmu napędowego składający się z siłownika AC, śruby kulowej i śruby do suwnic podłużnych suwnicy bramowej, aby zapewnić wysoką precyzję pozycjonowania i repozycjonowania. Nakrętki nastawne M20 są zamontowane od spodu łoża tokarki w celu łatwej regulacji poziomu stołu roboczego.

2. Ruchomy portal

Ponieważ łoże tokarki jest zamocowane podczas ruchu suwnicy, sprzęt zajmuje niewielki obszar. Suwnica jest spawana blachami stalowymi i przetwarzana w procesie sztucznego starzenia. Dwie prowadnice liniowe i dwie głowice napędowe typu NC z suwakiem są zamontowane z przodu portalu, a zestaw mechanizmu przenoszącego składający się z precyzyjnego zespołu śruby kulowej jest zamontowany na szczycie portalu. Nakrętki na zespole śrubowym są połączone z serwosilnikiem AC na dwóch suportach NC poprzez synchronizację koła i paska. Gdy silnik serwo prądu przemiennego na dwóch głowicach napędowych typu NC obraca się, wówczas suwak NC przesuwa się wzdłuż osi Y. To zapewnia precyzję pozycjonowania i repozycjonowania. Prowadnice elastyczne osłony ochronne są zainstalowane po obu stronach głowicy zasilającej.

3. Głowica napędowa suwakowa CNC

Głowica napędowa wykorzystuje serwosilnik do realizowania podawania liczbowego poprzez zmniejszenie prędkości poprzez synchronizację paska i przekładni, napędzając pionowy obrót śruby kulowej. Podczas pracy automatyczny cykl realizowany jest z procesu szybkiego podawania, gdy wiertło styka się z obrabianymi przedmiotami, przejście do automatycznego podawania po kontakcie z koprem, zmiana na szybkie odwrócenie po wierceniu i równoległe przejście do następnej pozycji wiercenia za wierzchołkiem wiertła pozostawić obrabiane elementy z powrotem do ustalonej pozycji. Ma funkcję wiercenia otworów przelotowych i nieprzelotowych, automatycznego cięcia i rozładowywania wiórów itp., Co znacznie poprawia wydajność produkcji. Wywierć główny silnik wiertarki za pomocą przetwornicy częstotliwości, aby bezstopniowo regulować prędkość, która jest łatwa w obsłudze. jest zainstalowany Moduł szybkiej wymiany otworu stożkowego Morse'a nr 4 pod wrzecionem wiertła, z tulejami redukcyjnymi Morse'a 3 #, 2 #, 1 #, w których można zainstalować wiertło o różnej średnicy poniżej 50 mm.

4. Wzdłużny wózek ślizgowy

Ruchomy portal jest zainstalowany lewy i prawy podłużny wózek przesuwny, który jest konstrukcją stalową zginającą się pod kątem prostym. Zestaw mechanizmu przenoszącego składający się z serwomotoru AV i precyzyjnego zespołu śruby kulowej odpowiednio po lewej i prawej stronie. Nakrętki na zespole śruby kulowej są połączone z podłużnymi wózkami ślizgowymi. Gdy silnik serwo AC się obraca, napędza on nakrętkę, aby poruszała się wzdłuż śruby kulowej (oś X), karetka ślizgowa porusza się jednocześnie wzdłuż prowadnicy.

5. Czyściciel wiórów i układ chłodzenia obiegowego

Sprzęt wykorzystuje jeden zestaw czyszczących chipów typu chip box, który jest zainstalowany w ruchomym zbiorniku wody chłodzącej mocowanym za pomocą pompy chłodzącej. Pompa służy do dostarczania cieczy chłodzącej do chłodzenia kopru wrzeciona. Wyjście jest połączone z opryskiwaczem zamocowanym po stronie głowicy za pomocą węża w łańcuchu ciągnącym.

6. Pozycjonowanie, wyrównanie i mocowanie przedmiotów obrabianych

W przypadku kwadratowych elementów obrabianych wyrównanie można zrealizować poprzez zamocowanie dwóch bloków odniesienia na płycie nośnej za pomocą rowka teowego. W przypadku okrągłych elementów obrabianych wyrównanie można wykonać poprzez umieszczenie przedmiotu obrabianego w dowolnym miejscu na płycie nośnej z rowkiem teowym, a następnie znajdź krawędź zainstalowany w otworze stożkowym wrzeciona automatycznie obliczy środek za pomocą programu NC po zmierzeniu dowolnych trzech punktów obrabiany przedmiot (średnica wewnętrzna lub zewnętrzna). Jest szybki i precyzyjny. Elementy obrabiane są mocowane za pomocą płyty dociskowej, cięgła i

ustawianie bloków. Jest bardzo wygodny w obsłudze.

7. System CNC

System CNC używa Hiszpanii FAGOR8055 do sterowania osią X i osią Y. Ustawienie współrzędnych jest kontrolowane przez FAGOR8055. Oś Z wykorzystuje sterowanie japońskim Mitsubishi PLC. Jest również wyposażony w złącze RS232 i wyświetlacz CRT. Interfejs operacyjny ma funkcje konwersacji człowiek-maszyna, kompensacji błędów i automatycznego alarmu itp. Program obróbki można utworzyć automatycznie, wprowadzając pozycję otworu obrabianego przedmiotu za pomocą klawiatury i oprogramowania CAD. ma funkcję podglądu i ponownego sprawdzenia przed wierceniem, co jest łatwe w obsłudze.

Dane techniczne S :

Nazwa parametru Pozycja Wartość parametru
Ma x. rozmiar LXW 4000 x 4000 mm
Max . grubość 250 mm
Stół roboczy Szerokość rowka T. 28mm
Głowica wiertarska pionowa NIE. 2)
Otwór stożkowy wrzeciona głównego Morse 4 #
Maksymalna średnica wiertła (zwykła stal węglowa) Φ50 mm
Prędkość wrzeciona głównego 120–560 r / min
Moc silnika wrzeciona 2 × 5,5 kW
Odległość między końcówką wrzeciona a stołem roboczym 200-550 mm

(Oś X)

Suwnica bramowa

Max. uderzenie 4000 mm
Prędkość poruszania się osi X. 0–8 m / min
Moc silnika serwo osi X / momentu obrotowego 2X1,8 kW / 11,5 nm

( Y )

Ruch poprzeczny głowicy napędowej

Maksymalny skok 4000 mm
Szybkość ruchu osi Y. 0–8 m / min
Moc silnika serwo osi Y / momentu obrotowego 2x1,8 kW / 11,5 nm

( Z )

Pionowe podawanie suwaka

Skok osi Z. 350 mm
Prędkość posuwu osi Z. 0-5 m / min
Moc silnika serwo osi Z / momentu obrotowego 2x0,85kW / 5,39 nm
Dokładność pozycjonowania Oś X, Y. ≤0,1 mm / pełna długość
Dokładność zmiany pozycji Oś X, Y. ≤0,05 mm
System hydrauliczny Ciśnienie / natężenie przepływu pompy hydraulicznej 6,5 MPa / 25 l / min
Moc silnika pompy hydraulicznej 3kW
System pneumatyczny Ciśnienie sprężonego powietrza ≥0,4 MPa
Czyszczenie i chłodzenie wiórów Typ odkurzacza wiórów Typ łańcucha płytkowego
Czyścik do wiórów nr 2)
Szybkość czyszczenia wiórów 1m / min
Moc silnika odkurzacza 2 x 0,75 kW
Moc silnika zewnętrznej pompy wody chłodzącej 0,75 kW
Automatyczny system smarowania Ciśnienie smarowania 2MPa
Ilość wtrysku oleju w punkcie smarowania 0,1 ml
Okres smarowania 6-10 min
System elektryczny System CNC FAGOR8055
Oś CNC NR 6
Cała moc silników Około. 35kW
Całkowity rozmiar DxSxW Około. 7200X7050X3200 mm
Waga Około. 30t


Główna maszyna
Przedmioty obrabiane

Szczegóły kontaktu
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Gaven

Tel: +86-13306412803

Faks: +86-531-5553-1208

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)