Wyślij wiadomość
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Chiny Najwyższej jakości produkcja do wiercenia CNC, wykrawania, cięcia, frezowania, formowania kątowników, belek, płyt i kołnierzy!

Rób nowe, rób te dobre!

Dom

Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Certyfikaty
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Współpraca jest bardzo przyjemna. Jinan Auten ma doskonały profesjonalny zespół, sprzęt działa dobrze i stabilnie, wywarła na nas wrażenie entuzjastyczna obsługa posprzedażna w odpowiednim czasie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli pogłębić współpracę!

—— PT. Bukaka

Maszyna do obróbki CNC jest łatwa w utrzymaniu, wysoka wydajność, a ponadto cena jest przystępna.

—— Kok

Miła współpraca, doceniamy ich cierpliwość i ciężką pracę.

—— Mary

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Jinan Auten Machinery Co., Ltd. jest profesjonalistą firma zajmująca się opracowywaniem, badaniem, projektowaniem, produkcją i sprzedażą maszyn cnc, takich jak linia do wykrawania kątowego cnc, linia do wiercenia kątowego cnc, wykrawarka do blachy cnc, wiertarka do blachy cnc, wiertarka do belki cnc H, piła taśmowa cnc maszyna, maszyna do formowania wałka cnc, maszyna do cięcia rur cnc, maszyna do cięcia plazmowego cnc, szlifierka cnc, złączki elektryczne i tak dalej. Jinan Auten Machinery Co., Ltd. jest powiązany z Jinan CNC Machine Group of Evershining. Istnieje około 200 sztabów, firma została założona w 2003 roku, roczny obrót firmy wynosi około 15 milionów USD. Klienci są dystrybuowani na całym świecie w wielu krajach.

  • OEM / ODM
    Jinan Auten Machinery Co., Ltd. jest profesjonalną firmą eksportową i handlową, która jest powiązana z Jinan Evershining CNC Machine Co., Ltd. i Jinan Roll Forming Machinery Engineering Inc. Istnieje około 200 sztabów, firma powstała w 2008 roku, roczny obrót firmy wynosi około 10 milionów USD. Klienci są dystrybuowani na całym świecie w wielu krajach.

  • R & D
    Nasz dział badań i rozwoju nieustannie poszukuje i rozwija nowe produkty oraz wprowadza innowacje w zakresie nowych technologii. Nalegamy na zasadę produktu: „rób nowe, rób dobre”, a korporacyjny cel „wiarygodności, współpracy, badań i innowacji”.

Szczegóły kontaktu
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Gaven

Tel: +86-13306412803

Faks: +86-531-5553-1208

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)