Wyślij wiadomość
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Chiny Najwyższej jakości produkcja do wiercenia CNC, wykrawania, cięcia, frezowania, formowania kątowników, belek, płyt i kołnierzy!

Rób nowe, rób te dobre!

Dom

Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Certyfikaty
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Współpraca jest bardzo przyjemna. Jinan Auten ma doskonały profesjonalny zespół, sprzęt działa dobrze i stabilnie, wywarła na nas wrażenie entuzjastyczna obsługa posprzedażna w odpowiednim czasie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli pogłębić współpracę!

—— PT. Bukaka

Maszyna do obróbki CNC jest łatwa w utrzymaniu, wysoka wydajność, a ponadto cena jest przystępna.

—— Kok

Miła współpraca, doceniamy ich cierpliwość i ciężką pracę.

—— Mary

Im Online Czat teraz

Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Jinan Auten Machinery Co., Ltd.
Nowa fabryka roślina 2 Roślina
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Auten
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 10000000-50000000
Rok założenia : 2003
pc Export : 50% - 60%

Jinan Auten Machinery Co., Ltd. jest profesjonalistą firma zajmująca się opracowywaniem, badaniem, projektowaniem, produkcją i sprzedażą maszyn cnc, takich jak linia wykrawarek kątowych cnc, linia wiertarek kątowych cnc, wykrawarka do płyt cnc, wiertarka do płyt cnc, wiertarka do belek cnc H, piła taśmowa cnc maszyna, maszyna do formowania wałków cnc, maszyna do cięcia rur cnc, maszyna do cięcia plazmowego cnc, szlifierka cnc, osprzęt elektryczny i tak dalej.Jinan Auten Machinery Co., Ltd. jest powiązana z Jinan CNC Machine Group of Evershining.Istnieje około 200 sztabów, firma powstała w 2003 roku, roczny obrót firmy wynosi około 15 milionów USD.Klienci są rozsiani po całym świecie w wielu krajach.

Mymają świetny zespół inżynierów i posiadają znacznie bardziej zaawansowaną technologię dla przemysłu formowania na zimno, przemysłu stalowego i przemysłu konstrukcji stalowych.Główną działalnością jest maszyna do formowania metalu, maszyna do obróbki kątowej cnc, maszyna do obróbki belek cnc H, maszyna do obróbki płyt cnc, maszyna do obróbki rur cnc, maszyna do cięcia cnc, szlifierka cnc, osprzęt elektryczny i tak dalej.

Główną cechą firmy jest serwowanie najwyższej jakości maszyn w rozsądnej cenie i najlepszej obsłudze posprzedażowej.NaszFirma kładzie nacisk na zasadę produktu „rób nowe, rób dobre” i cel przedsiębiorstwa „wiarygodność, współpraca, studia i innowacje”.Firma ustala zasadę obsługi "skoncentrowania się na kliencie jako centrum pracy", aby spełnić indywidualne wymagania, z wysokiej jakości usługą godną zaufania i ciągłymi innowacjami w celu zwiększenia zadowolenia klienta, aby stać się najlepszym współpracownikiem klientów.Każdy etap rozwoju firmy pochodzi z zaufania i wsparcia klienta, firma zawsze korzysta z usług profesjonalistów, aby wspólnie z klientami na całym świecie tworzyć nową, jaśniejszą przyszłość.

 
Szczegóły kontaktu
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Gaven

Tel: +86-13306412803

Faks: +86-531-5553-1208

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)