Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Chiny Najwyższej jakości produkcja do wiercenia CNC, wykrawania, cięcia, frezowania, formowania kątowników, belek, płyt i kołnierzy!

Rób nowe, rób te dobre!

Dom ProduktyWiertarka do blachy CNC

Frezarka płytowa CNC o wysokiej dokładności, automatyczna maszyna do gwintowania CNC

Orzecznictwo
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Współpraca jest bardzo przyjemna. Jinan Auten ma doskonały profesjonalny zespół, sprzęt działa dobrze i stabilnie, wywarła na nas wrażenie entuzjastyczna obsługa posprzedażna w odpowiednim czasie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli pogłębić współpracę!

—— PT. Bukaka

Maszyna do obróbki CNC jest łatwa w utrzymaniu, wysoka wydajność, a ponadto cena jest przystępna.

—— Kok

Miła współpraca, doceniamy ich cierpliwość i ciężką pracę.

—— Mary

Im Online Czat teraz

Frezarka płytowa CNC o wysokiej dokładności, automatyczna maszyna do gwintowania CNC

duży.img.alt
mały.img.alt mały.img.alt mały.img.alt mały.img.alt

Duży Obraz :  Frezarka płytowa CNC o wysokiej dokładności, automatyczna maszyna do gwintowania CNC

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Auten
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: PHD3016
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 60 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 200 zestawów rocznie
Szczegółowy opis produktu
Rozmiar płyty: 3000 mm × 1600 mm Grubość płyty: 200 mm
Max. Max. drilling diameter średnica wiercenia: 35 mm Zakres prędkości wrzeciona: 30 ~ 2400r / min
Stożek wrzeciona: BT40 System CNC: Siemens 808D
High Light:

wiertarka do płyt

,

zautomatyzowana frezarka do płyt CNC

,

frezarka do płyt CNC o wysokiej dokładności

Szybka maszyna do wiercenia, frezowania i gwintowania CNC z wysoką dokładnością

Podanie:

Urządzenie stosuje się głównie przy szybkim wierceniu okrągłych kołnierzy, kotłów i płyty rurowej wymiennika ciepła, wiertło z węglika może być używane do szybkiego wiercenia wewnętrznego lub szybkiej stalowej wiertła krętego poza wierceniem na zimno. Proces obróbki kontrolowany przez systemy CNC Siemens 808D, to zautomatyzowana, precyzyjna, wielogatunkowa, wielkoseryjna produkcja.

Cechy:

1. Łóżko, portal i inne duże części spawalnicze, Po pełnej obróbce cieplnej, wyżarzaniu w wysokiej temperaturze przy 550 ℃ i temperaturze trzymania nie krótszej niż 4 godziny, może skutecznie wyeliminować naprężenia wewnętrzne, więc sztywność dynamiczna i statyczna jest doskonała, odkształcenie jest bardzo duże małe. (Możemy przygotować raport z obróbki cieplnej)

2. Wrzeciono wiertnicze napędzane jest silnym specjalnym wrzecionem o zmiennej częstotliwości, przeciążonym silnikiem o mocy 15 kW, ma wysoki moment obrotowy przy niskiej prędkości i może wytrzymać duże obciążenie skrawania. Wiercenie jest silne, a stabilność wiercenia dobra.

3. System CNC wykorzystuje Siemens 808D z odpowiednim serwosilnikiem i serwonapędem Siemens. Ma dobrą kompatybilność, mocny i bardzo łatwy w obsłudze.

4. Kluczowe elementy przekładni, takie jak prowadnica liniowa, precyzyjna śruba kulowa i inne instalacje o wysokiej precyzji. Na przykład istnieje podstawa montażowa płaska prowadnica liniowa, po dokręceniu należy użyć szczelinomierza 0,04 mm ; Tolerancja równoległość prowadnic liniowych wynosi 0,03 / 1000 mm; śruba kulowa i prowadnica liniowa równolegle do tolerancji 0,03 / 1000 mm i tak dalej.

Główna struktura obrabiarki:

Maszyna obejmuje głównie łóżko, stół, suwnicę, głowicę wiertniczą, układ hydrauliczny, układ chłodzenia, automatyczny system smarowania, układ sterowania numerycznego, układ elektryczny, przenośnik wiórów i tak dalej.

1. Dwie lewa i prawa strona układu łoża dwóch liniowych prowadnic rolkowych o wysokiej nośności, każda wyposażona w precyzyjną śrubę kulową, dwustronny napęd synchroniczny, aby ruch bramy był bardziej stabilny, mają lepszą stabilność przetwarzania, dokładność pozycjonowania i powtarzalność dokładności pozycjonowania.

Stół ma kilka rowków w kształcie litery T, przedmioty mogą być umieszczane na stole, przedmioty obrabiane przez rowki w kształcie litery T.

2. Suwnica wyposażona jest w dwie wysokowydajne prowadnice rolkowe i precyzyjną śrubę kulową, nakrętka napędza suwak poprzeczny w kierunku Y. Napęd wykorzystuje silnik serwo AC, precyzyjny śrubokręt kulowy i tłok -typowa głowica wiertarska, zapewnia wysoką dokładność pozycjonowania i powtarzalność pozycjonowania. Zamontowana jest elastyczna osłona

obie strony prowadnicy poprzecznej.

3. Głowica zasilająca wiertarkę wykorzystuje wrzeciono precyzyjne Taiwan Kenturn (chłodzenie wewnętrzne), otwór stożkowy wrzeciona BT40, Z automatycznym mechanizmem przeciągania sprężyny talerzowej, luźnym nożem cylindra hydraulicznego, wymiana uchwytu narzędzia jest bardzo wygodna. Wiertło zaciskowe z węglików spiekanych na zimno, mają dobrą jakość obróbki, gładkość otworu jest bardzo dobra.

4. Stacja hydrauliczna zainstalowana w tylnej bramie, poruszać się z portalem. Stacja hydrauliczna służy głównie do wiercenia równowagi siły grawitacyjnej głowicy i noża hydraulicznego wrzeciona. Zawór elektromagnetyczny używa marki Atos, pompa hydrauliczna używa pompy łopatkowej o zmiennej wydajności z Tajwanu, olej hydrauliczny do chłodzenia użyj chłodzonego powietrzem.

5. Wyposażona w wysokociśnieniową wewnętrzną pompę chłodzącą ciecz chłodząca jest filtrowana przez filtr i może być gromadzona w układzie chłodzenia. Chłodziwo wchodzi do wrzeciona przez złącze obrotowe u góry wrzeciona, aby schłodzić narzędzie tnące.

6. Za pomocą płaskiego łańcucha przenośnika wiórów, umieszczonego wewnątrz łóżka, wióry żelaza i chłodziwo są zbierane w przenośniku wiórów, opiłki żelaza są transportowane do ciężarówki, usuwanie wiórów jest bardzo wygodne, przepływ chłodziwa przez wiór z powrotem do wody chłodzącej czołg.

7. Maszyna jest wyposażona w automatyczny system smarowania Japan HERG, Smarowanie rozrządu olejem w części prowadnicy liniowej, nakrętkę kulkową i inne punkty smarowania, Najbardziej niezawodne smarowanie, eliminujące żmudną obsługę ręczną, poprawiające żywotność Części.

8. Komponenty układu pneumatycznego, takie jak potrójne elementy, zawory, złącza pneumatyczne itp. Są używane na Tajwanie Airtac, mają niezawodny system pneumatyczny o wysokiej jakości głównie do dostarczania powietrza do wrzeciona, w celu osiągnięcia centralnego i przedniego dmuchania, czyszczenie wrzeciona w celu wykonania otworu stożkowego i zabezpieczenia kurtyny powietrznej.

9. Układ elektryczny

Ten system sterowania numerycznego obrabiarki wykorzystuje Simens 808D, ma elektroniczne pokrętło ręczne, jest wyposażony w odpowiedni serwomotor Simens i serwonapęd, kompatybilność jest dobra, funkcja jest potężna i niezwykle łatwa w obsłudze. Programowanie może osiągnąć konwersję CAD / CAM , działa szybko, wysoka wydajność, łatwy do przechowywania, połączenia, wyświetlania, diagnostyki i wygody komunikacji i konserwacji, automatyczny alarm.

Podstawowe parametry produktu:

Model PHD3016
Max. rozmiar przedmiotu obrabianego L × W (mm) 3000 × 1600
Max. grubość płyty (mm) 200
Deska stołowa T szerokość rowka / skok (mm) 22
Pionowy typ siłownika Głowica wiertnicza Numer 1
Stożek wrzeciona BT40
Maksymalna średnica wiercenia (mm) φ35
Prędkość wrzeciona (r / min) 30 ~ 2400
Moc silnika wrzeciona (kW) 15
Odległość między dolną stroną a płytą stołu wrzeciona (mm) 280 ~ 780
Suwnica podłużna mobilna (oś X) Max. skok wrzeciona (mm) 3000
Prędkość poruszania się osi X (m / min) 0 ~ 8
Moc silnika serwo osi X (kW) 2 × 2,5

Ruch poprzeczny głowicy wiertniczej

(Oś Y)

Max. skok wrzeciona (mm) 1600
Prędkość ruchu osi Y (m / min) 0 ~ 8
Moc silnika serwo osi Y (kW) 1 × 2,5
Ruch posuwu tłoka pionowego (oś Z) Max. skok wrzeciona (mm) 500
Prędkość ruchu w osi Z (m / min) 0 ~ 4
Moc silnika serwo osi Z (kW) 1 × 3,0
Dokładność pozycjonowania Oś X, Y, Z (mm) ≤0,1 pełnej długości
Powtórz dokładność pozycjonowania Oś X, Y, Z (mm) ≤0,05 pełnej długości
System hydrauliczny Ciśnienie pompy hydraulicznej (MPa) 6
Przepływ pompy hydraulicznej (l / min) 25
Moc silnika pompy hydraulicznej (kW) 2.2
Usuwanie wiórów i chłodzenie Forma urządzenia do usuwania wiórów Typ łańcucha płytkowego
Szybkość usuwania wiórów (m / min) 1
Moc silnika przenośnika wiórów (kW) 0,75
Moc wewnętrznego silnika chłodzącego (kW) 4
Moc zewnętrznego silnika chłodzącego (kW) 0,45
Metoda chłodzenia Chłodzenie wewnętrzne + chłodzenie zewnętrzne
Układ elektryczny System CNC Siemens 808D
Liczba osi CNC 4
Całkowita moc (kW) 35
Wymiary gabarytowe maszyny Dł. X szer. X wys. (Mm) 6450 × 4550 × 2600
Ciężar maszyny Masa maszyny (t) Około 25

Wiercenie
Stukający
Przemiał
Obrabiany przedmiot

Szczegóły kontaktu
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Gaven

Tel: +86-13306412803

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)