Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Chiny Najwyższej jakości produkcja do wiercenia CNC, wykrawania, cięcia, frezowania, formowania kątowników, belek, płyt i kołnierzy!

Rób nowe, rób te dobre!

Dom ProduktyWiertarka CNC o dużej prędkości

Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy metalowych CNC z 2 wrzecionami systemu Siemens

Orzecznictwo
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Współpraca jest bardzo przyjemna. Jinan Auten ma doskonały profesjonalny zespół, sprzęt działa dobrze i stabilnie, wywarła na nas wrażenie entuzjastyczna obsługa posprzedażna w odpowiednim czasie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli pogłębić współpracę!

—— PT. Bukaka

Maszyna do obróbki CNC jest łatwa w utrzymaniu, wysoka wydajność, a ponadto cena jest przystępna.

—— Kok

Miła współpraca, doceniamy ich cierpliwość i ciężką pracę.

—— Mary

Im Online Czat teraz

Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy metalowych CNC z 2 wrzecionami systemu Siemens

duży.img.alt
mały.img.alt mały.img.alt mały.img.alt

Duży Obraz :  Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy metalowych CNC z 2 wrzecionami systemu Siemens

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Auten
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: HFD500 / 2
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: pojemnik
Czas dostawy: 30 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 100 zestawów / rok
Szczegółowy opis produktu
Max. Maks. flange diameter średnica kołnierza: 500 mm Max. Maks. drilling thickness grubość wiercenia: 100 MM
Stożek wrzeciona: BT40 Maksymalna średnica wiercenia: 30mm
Jakość: Dobra jakość Prędkość wrzeciona: 100 ~ 3000 obr / min
High Light:

Wiertarka CNC G1000 High Speed

,

wiertarka CNC HRC26 High Speed

Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy CNC z modelem z podwójnym wrzecionem HFD500 / 2

Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy metalowych CNC z 2 wrzecionami systemu Siemens 0

 

Branża aplikacji:

Maszyna jest używana głównie do wiercenia z dużą prędkością na okrągłych tarczach i kołnierzach.Wiertła z węglików spiekanych mogą być używane do wiercenia z chłodzeniem wewnętrznym z dużą prędkością lub wiertła kręte ze stali szybkotnącej do wiercenia z chłodzeniem zewnętrznym.Proces przetwarzania jest kontrolowany przez system Siemens, który może realizować automatyzację, wysoką precyzję, różnorodność i masową produkcję.

 

Cecha produktu:

 • Rama główna przyjmuje konstrukcję skrzynkową lub podobną w kształcie skrzynki i jest wykonana ze spawania o wysokiej wytrzymałości.Po wystarczającej obróbce starzenia termicznego (wysoka temperatura 550 ° C i zachowanie ciepła nie krócej niż 4 godziny) można skutecznie wyeliminować resztkowe naprężenia wewnętrzne, dzięki czemu sztywność dynamiczna i statyczna jest doskonała.Stabilność jest wysoka, a stopień odkształcenia bardzo mały.
 • Wrzeciono wiertarskie jest napędzane silnym silnikiem do konwersji częstotliwości wrzeciona o mocy 7,5 kW.Ma duży moment obrotowy przy niskiej prędkości i może wytrzymać duże obciążenia skrawaniem.Wiercenie jest mocne i mocne, a stabilność wiercenia jest dobra.
 • Obrabiarka przyjmuje dwa (zestawy) systemy Siemens, wyposażone w odpowiednie serwomotory Siemens i serwonapędy, o dobrej kompatybilności, potężnych funkcjach i niezwykle łatwej obsłudze (opcjonalnie).
 • Dokładność montażu kluczowych elementów przekładni, takich jak liniowe prowadnice kulkowe i precyzyjne śruby kulowe, jest niezwykle wysoka.Na przykład prowadnica liniowa ma powierzchnię odniesienia do instalacji.Po dokręceniu sprawdzić szczelinomierz 0,04 mm i nie można go włożyć;tolerancja równoległości między prowadnicami liniowymi wynosi 0,05 / 1000 mm;tolerancja równoległości między śrubą kulową a prowadnicą liniową wynosi 0,03 / 1000 mm itd.
 • Hydrauliczny trójszczękowy uchwyt samocentrujący może automatycznie mocować okrągły kołnierz bez ręcznego centrowania.Powtarzana dokładność centrowania jest wysoka, a wydajność przetwarzania znacznie się poprawiła.

 

Mw strukturze:

Składa się głównie z maszyny głównej, hydraulicznego trójszczękowego uchwytu samocentrującego, prowadnicy pionowej, głowicy wiertarskiej, układu hydraulicznego, układu chłodzenia, przenośnika wiórów, układu smarowania i układu elektrycznego.

 • Dwie liniowe prowadnice kulkowe o dużej nośności są umieszczone z przodu maszyny głównej, co sprawia, że ​​poziomy ruch głowicy wiertarskiej jest dokładniejszy, stabilność procesu obróbki jest lepsza, a dokładność pozycjonowania i powtarzalność pozycjonowania są wysokie.

2. Hydrauliczny trójszczękowy uchwyt samocentrujący składa się z uchwytu klinowego, wieńca obrotowego, cylindra obrotu, tulei łączącej, cięgna i gniazda podtrzymującego uchwyt.Trzy zestawy szczęk są równomiernie rozłożone na obwodzie i są zaciśnięte lub poluzowane przez cylinder olejowy.Rowki stopniowane są równomiernie rozmieszczone na szczękach, które można dopasować do kołnierzy o różnych średnicach.Po zaciśnięciu obrabianego przedmiotu kołnierza przez szczęki określane jest jego położenie środkowe.Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu na ręczną pomoc podczas mocowania i pozycjonowania kołnierza.

 • Pionowa płyta przesuwna ma dwie liniowe prowadnice kulkowe o dużej nośności, dzięki czemu głowica wiertarska przesuwa się w górę iw dół po pionowej płycie przesuwnej.Napęd przyjmuje dwa serwomotory prądu przemiennego + parę śrub kulowych o wysokiej precyzji, aby wrzeciono poruszało się dokładniej w górę iw dół, a stabilność przetwarzania jest lepsza.Dwie głowice wiertnicze są sterowane niezależnie, bez wzajemnej ingerencji.
 • Głowica wiertarska przyjmuje precyzyjne wrzeciono Jingyao (chłodzenie wewnętrzne), otwór stożkowy wrzeciona BT40, wewnętrzne wiertło chłodzące z węglika zaciskowego, wysoką jakość obróbki, wysoką gładkość otworu.
 • Stacja hydrauliczna jest zainstalowana wewnątrz ramy głównej, a moc dostarczana przez stację hydrauliczną służy głównie do obracania stołu obrotowego i mocowania stołu obrotowego za pomocą cylindra dociskowego.Zawór elektromagnetyczny przyjmuje markę Atos, pompa oleju hydraulicznego przyjmuje zmienną pompę łopatkową Taiwan Justmark, a chłodzenie oleju hydraulicznego przyjmuje typ chłodzony powietrzem.
 • Układ chłodzenia jest wyposażony w wysokociśnieniową wewnętrzną pompę chłodzącą, a ciecz chłodząca jest filtrowana przez filtr, który może zostać zebrany do układu chłodzenia.Chłodziwo dostaje się do wrzeciona przez złącze obrotowe w górnej części wrzeciona, aby schłodzić narzędzie.
 • Przenośnik wiórów przyjmuje płaski łańcuch i jest umieszczony wewnątrz głównej ramy.Wióry żelazne i chłodziwo są zbierane w przenośniku wiórów, a wióry żelazne są transportowane do przenośnika wiórów, co jest bardzo wygodne do usuwania wiórów.Chłodziwo przepływa z powrotem do zbiornika wody chłodzącej przez przenośnik wiórów.
 • Układ smarowania jest wyposażony w japoński system smarowania HERG, który regularnie pompuje olej smarujący do punktów smarowania suwaka prowadnicy liniowej każdego elementu, nakrętki śruby kulowej i innych punktów smarowania, aby zapewnić najbardziej wystarczające i niezawodne smarowanie, eliminując żmudne operacje ręczne i ulepszając żywotność różnych części.
 • Ta obrabiarka jest sterowana przez system Siemens CNC, wyposażony w odpowiednie serwomotory i serwonapędy firmy Siemens, z dobrą kompatybilnością, wydajnymi funkcjami i niezwykle łatwą w obsłudze.Działa szybko, ma wysoką wydajność, jest wygodny do przechowywania, przywoływania, wyświetlania, diagnostyki, komunikacji i konserwacji oraz automatycznie alarmuje.

Specyfikacje:

 

stoł warsztatowy Maks.średnica przedmiotu obrabianego Φ500 mm
Maks.grubość wiercenia 100 mm
Wrzeciono Ilość wrzeciona 2
Stożek wrzeciona BT40
Max. Średnica wiercenia Φ30 mm
Zakres obrotu 100 ~ 3000 obr / min
Moc silnika 2 x 7,5 kW
Skok wrzeciona 320 mm
Precyzja Dokładność pozycjonowania ± 0,1 mm
Dokładność ponownego pozycjonowania ± 0,05 mm
Silnik posuwu Silnik serwo osi Y. 2 x 1,2 kW
Silnik serwo stołu obrotowego w kierunku W. 2x2 kW
Silnik serwo osi Z. 2x2 kW
Silnik chłodzący 4 kW
Prędkość robocza Prędkość obrotowa w kierunku W. 0 ~ 10 obr / min
Prędkość posuwu w kierunku Z. 0 ~ 4000 mm / min
Prędkość ruchu w kierunku Y. 0 ~ 4000 mm / min
Waga Około 4500 kg
Wymiary całkowite (dł. × szer. × wys.) 3100 × 2600 × 2500 mm
 
Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy metalowych CNC z 2 wrzecionami systemu Siemens 1
Szybkobieżna wiertarka do kołnierzy metalowych CNC z 2 wrzecionami systemu Siemens 2

Szczegóły kontaktu
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Gaven

Tel: +86-13306412803

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)