Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Chiny Najwyższej jakości produkcja do wiercenia CNC, wykrawania, cięcia, frezowania, formowania kątowników, belek, płyt i kołnierzy!

Rób nowe, rób te dobre!

Dom ProduktyWiertarka CNC o dużej prędkości

7-osiowa suwnica bramowa typu High Speed ​​CNC H Beam Drilling Machine Rozmiar 500x500mm

Orzecznictwo
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Współpraca jest bardzo przyjemna. Jinan Auten ma doskonały profesjonalny zespół, sprzęt działa dobrze i stabilnie, wywarła na nas wrażenie entuzjastyczna obsługa posprzedażna w odpowiednim czasie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli pogłębić współpracę!

—— PT. Bukaka

Maszyna do obróbki CNC jest łatwa w utrzymaniu, wysoka wydajność, a ponadto cena jest przystępna.

—— Kok

Miła współpraca, doceniamy ich cierpliwość i ciężką pracę.

—— Mary

Im Online Czat teraz

7-osiowa suwnica bramowa typu High Speed ​​CNC H Beam Drilling Machine Rozmiar 500x500mm

duży.img.alt
mały.img.alt mały.img.alt mały.img.alt mały.img.alt

Duży Obraz :  7-osiowa suwnica bramowa typu High Speed ​​CNC H Beam Drilling Machine Rozmiar 500x500mm

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Auten
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: BHD500
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: pojemnik
Czas dostawy: 80 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 100 zestawów / rok
Szczegółowy opis produktu
Max. Maks. Size Width x Height Rozmiar Szerokość x Wysokość: 500 × 500 mm Min. Min. Size Width x Height Rozmiar Szerokość x Wysokość: 100 × 100 mm
Rodzaj wrzeciona: BT40 Prędkość wrzeciona: 100 ~ 3000 obr / min
Średnica dziury: φ5 ~ φ40 mm Oś CNC szt.: 7
High Light:

Wiertarka CNC o dużej prędkości 500x500mm

,

wiertarka CNC o dużej prędkości BT40

,

wiertarka CNC o dużej prędkości 7 osi

Wiertarka wysokoobrotowa CNC z belką H Model BHD500

 

 

 

i,Komponenty wiertarki CNC Linia:

Wiertarka składa się głównie z głównego korpusu maszyny, układu podawania cnc, przenośnika wyprowadzającego, układu chłodzenia, układu hydraulicznego, układu pneumatycznego, układu smarowania, układu elektrycznego i samochodu na odpady.Linia produkcyjna przyjmuje stałą konstrukcję łóżka i ruchomą konstrukcję przedmiotu obrabianego.Wiertło trójwymiarowe tej konstrukcji jest wygodne do zautomatyzowanej produkcji.

1. Główny korpus maszyny:

Składa się głównie z podstawy, łoża, ruchomego stołu przesuwnego, wrzeciennika, górnego urządzenia dociskowego, bocznego urządzenia dociskowego i rzędowego magazynu narzędzi.

Łoże ma dobrą sztywność i stabilność, może wytrzymać obciążenie i wibracje generowane przez obróbkę z dużą prędkością oraz zapewnia dokładność obrabiarki.

Na głównej maszynie zainstalowane są łącznie 3 wrzecienniki, a mianowicie strona stała, strona ruchoma i wrzeciennik jednostki górnej, do wiercenia odpowiednio w kierunku poziomym i pionowym.Każdy wrzeciennik może pracować niezależnie, a także może jednocześnie wykonywać operacje wiercenia, co znacznie poprawia wydajność produkcji.Każdy wrzeciennik posiada zestaw szybkoobrotowych wrzecion mechanicznych BT40, a odpowiedni magazyn narzędzi rzędowych może pomieścić do 4 średnic wierteł (gdy nie ma narzędzia na wrzecionie), a 4 różne otwory mogą być automatycznie obrabiane, gdy obrabiany przedmiot jest zaciśnięty raz..Posuw wrzeciona jest napędzany przez silnik serwo, który może realizować szybkie przewijanie do przodu, pracę do przodu i szybkie przewijanie do tyłu poprzez sterowanie programem;silnik wrzeciona jest napędzany przez serwomotor wrzeciona, prędkość jest regulowana bezstopniowo, a zakres prędkości jest szeroki.

Trzy jednostki wrzeciennika są zawieszone na łożu, a każdy wrzeciennik jest napędzany przez dwa zestawy serwomotorów, aby realizować poziomy i pionowy ruch wrzeciennika, który jest napędzany śrubami kulowymi i prowadzony przez precyzyjne liniowe prowadnice toczne.To urządzenie ściska obrabiany przedmiot w dwóch kierunkach podczas procesu wiercenia.Nad obrabianym przedmiotem znajduje się walec olejowy napędzający mechanizm dociskowy do dociskania obrabianego elementu na poziomej rolce nośnej oraz cylinder olejowy napędzający mechanizm dociskający do dociskania obrabianego elementu z boku.

 

7-osiowa suwnica bramowa typu High Speed ​​CNC H Beam Drilling Machine Rozmiar 500x500mm 0

2,Przenośnik podający:

Składa się z wspornika przenośnika, rolki podtrzymującej, bocznej rolki pozycjonującej, bocznego urządzenia popychającego i stojaka itp. Kanał podający służy do przenoszenia obrabianego przedmiotu, a przełącznik fotoelektryczny jest zainstalowany na przednim końcu kanału materiału, aby rozpoznać przedni koniec obrabianego przedmiotu i ustalić punkt odniesienia obróbki w kierunku X.Boczne urządzenie popychające mocno dociska obrabiany przedmiot i opiera się o boczną rolkę pozycjonującą, aby zrealizować zgrubne pozycjonowanie przedmiotu obrabianego w kierunku Y.

3,Wózek podający NC:

Składa się z przekładni, serwomotorów i manipulatorów.Manipulator ma dobrą sztywność i stabilność, może automatycznie wznosić się i opadać zgodnie ze specyfikacją profilu oraz automatycznie mocować obrabiany przedmiot.Manipulator po zaciśnięciu obrabianego przedmiotu jest napędzany przez serwomotor.Pod przekładnią zębatki i zębnika przedmiot obrabiany jest podawany w kierunku X, aby zapewnić wzdłużną dokładność obróbki wiercenia.

4,Przenośnik wyprowadzający:

Składa się z podpory przenośnika, rolki podtrzymującej itp. Rolka podtrzymująca służy do przenoszenia gotowego przedmiotu obrabianego.

5,System chłodzenia:

Do chłodzenia wiertła stosuje się metodę chłodzenia aerozolowego, czyli realizowane jest za pomocą sprężonego powietrza + wody chłodzącej.Jego zalety to mniejsze zużycie chłodziwa, oszczędność kosztów, ochrona środowiska i mniejsze zużycie wierteł.Elastyczna dysza jest zamontowana na wrzecienniku, a pozycję natrysku można wygodnie regulować, dzięki czemu zawsze chłodzi wiertło.

6,System hydrauliczny:

Zapewnij zasilanie urządzenia dociskającego obrabiany przedmiot.

7,System pneumatyczny:

Służy do dostarczania mocy do bocznego steru strumieniowego, nadmuchu wału głównego itp.

8,System smarowania:

Przyjmuje kombinację centralnego smarowania i ręcznego smarowania.Scentralizowane urządzenie smarujące służy do regularnego i ilościowego smarowania niektórych prowadnic liniowych i śrub pociągowych, a inne punkty smarowania są smarowane ręcznie.

9,Układ elektryczny:

System sterowania linią produkcyjną składa się z komputera nadrzędnego i PLC.

Metoda programowania: Automatyczne generowanie programów przetwarzania na podstawie rysunków CAD.

,Sspecyfikacje:

 

Parametr wiązki H Maks.Rozmiar Szerokość x Wysokość 500×500mm
Min.Rozmiar Szerokość x Wysokość 100×100mm
Długość wiązki 2000~12200mm
Wrzeciono główne Ilość 3
Model BT40
Moc silnika 11 kW
Prędkość wrzeciona 100~3000 obr/min
Średnica dziury φ5~φ40mm
Oś CNC Moc silnika serwo osi X Około 4,5 kW
Moc silnika serwo poziomej osi pozycjonowania wiercenia Około 1,5 kW
Moc silnika serwo pionowej osi pozycjonowania wiercenia Około 3 kW
Silnik serwo podawania wiercenia Około 2 kW
Magazyn narzędzi Ilość 3
Rodzaj Styl wiersza
Pojemność magazynu narzędzi 4x3
Dokładność przetwarzania Odchylenie odległości otworu Dwa otwory w promieniu 1 metra ±0,5
Dopuszczalna wartość odchyłki wzrasta o ±0,2mm na każdy dodatkowy 1 metr odległości otworu, a maksymalna nie przekracza ±2mm
Odchylenie marginesu końcowego ±1,0 mm
           
                   
                                7-osiowa suwnica bramowa typu High Speed ​​CNC H Beam Drilling Machine Rozmiar 500x500mm 1

Szczegóły kontaktu
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Gaven

Tel: +86-13306412803

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)