Wyślij wiadomość
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Chiny Najwyższej jakości produkcja do wiercenia CNC, wykrawania, cięcia, frezowania, formowania kątowników, belek, płyt i kołnierzy!

Rób nowe, rób te dobre!

Dom ProduktyWiertarka do blachy CNC

Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016

Orzecznictwo
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Jinan Auten Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Współpraca jest bardzo przyjemna. Jinan Auten ma doskonały profesjonalny zespół, sprzęt działa dobrze i stabilnie, wywarła na nas wrażenie entuzjastyczna obsługa posprzedażna w odpowiednim czasie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli pogłębić współpracę!

—— PT. Bukaka

Maszyna do obróbki CNC jest łatwa w utrzymaniu, wysoka wydajność, a ponadto cena jest przystępna.

—— Kok

Miła współpraca, doceniamy ich cierpliwość i ciężką pracę.

—— Mary

Im Online Czat teraz

Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016

Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016
Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016 Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016 Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016 Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016 Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016 Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016 Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016 Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016 Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016

Duży Obraz :  Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Auten
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: PD2016
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 30 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 300 zestawów rocznie
Szczegółowy opis produktu
Rozmiar płyty: 2000 mm × 1600 mm Grubość płyty: 100 MM
Max. Max. drilling diameter średnica wiercenia: 50 mm Zakres prędkości wrzeciona: 120 ~ 560r / min
Dokładność położenia sąsiedniego otworu: ± 0,5 mm Ciężar maszyny: Około 6000 kg
High Light:

wiertarka do płyt

,

wiertarka cnc

,

wiertarka do płyt CNC o wysokiej precyzji

Precyzyjna wiertarka kołnierzowa CNC do płyt metalowych Model PZ2016 stosowana w produkcji konstrukcji stalowych

 

Podanie:

Ta maszyna nadaje się do wiercenia detali płytowych w dziedzinie konstrukcji stalowych, mostów, produkcji wież itp. Maksymalna grubość obróbki wynosi 100 mm, a cienkie płyty można również wiercić, układając kilka warstw razem.Ta maszyna ma wysoką wydajność i jest łatwa w obsłudze.Ma zastosowanie nie tylko do dużej ilości i ciągłej produkcji, ale może być stosowany do wielu odmian i produkcji małych ilości.

 

Struktura:

Ta wiertarka składa się z łoża tokarki, suwnicy, głowicy wiertarskiej, układu hydraulicznego, układu sterowania, układu chłodzenia, uchwytu do szybkiej wymiany i innych elementów.

1, Ten rodzaj maszyny ma rozsądną konstrukcję i niewielką powierzchnię, dzięki zastosowaniu stałego łoża tokarki i mobilnej formy suwnicy.Duże elementy, takie jak łoże tokarki i suwnica, mają pełną obróbkę cieplną starzenia, wyżarzanie w temperaturze 550 ℃ i nie mniej niż 4-godzinne zachowanie ciepła, co może skutecznie wyeliminować naprężenia wewnętrzne.Dlatego sztywność dynamiczna i statyczna jest dobra, a odkształcenie bardzo małe.(możemy dostarczyć raporty z obróbki cieplnej).

2, Łóżko ma cztery pozycje obróbki i 16 zestawów hydraulicznych cylindrów zaciskowych.Może jednocześnie mocować cztery grupy przedmiotów obrabianych oraz ładować i rozładowywać przedmioty podczas wiercenia, dzięki czemu wydajność produkcji i cykl przygotowania ulegną oczywiście poprawie.

3, Możesz kontrolować głębokość otworu, ponieważ silnik wrzeciona głowicy wiertniczej jest oparty na bezstopniowej kontroli prędkości częstotliwości i przesuwnym stole posuwowym opartym na bezstopniowej kontroli prędkości serwo.Maszyna ta posiada również funkcje wiercenia otworów nieprzelotowych i powiększania otworów z dużą wydajnością.

4, Ta maszyna ma całkowicie trzy osie NC, które są osią pozycjonowania gantry (oś X), osią pozycjonowania poprzecznego głowicy wiertarskiej (oś Y) i osią podawania głowicy wiertarskiej (oś Z).Oś CNC jest prowadzona przez precyzyjną prowadnicę liniową, którą uzyskuje się za pomocą śruby kulowej silnika serwo AC.

5, głowica wiertnicza jest chłodzona przez krążącą wodę.Dysza przegubowa jest zamontowana na obudowie wrzeciona wiertarskiego, aby zapewnić, że chłodziwo jest zawsze natryskiwane na obrabiane elementy.

6, Maszyna wyposażona jest w automatyczny i oddzielny łańcuchowy transporter wiórów oraz urządzenie do filtracji i cyrkulacji chłodziwa.

7, Numeryczny system sterowania to Siemens 808D z elektronicznym pokrętłem.Wykorzystując silnik serwo i sterownik serwo firmy Siemens, ma doskonałą kompatybilność, wydajną funkcję i łatwy tryb obsługi.System programowania może osiągnąć konwersję między CAD i CAM, szybkie działanie, wysoką wydajność i automatyczny alarm.Łatwo go przechowywać, dzwonić, wyświetlać, diagnozować i konserwować.

8, Dokładność instalacji kluczowych elementów przekładni, w tym liniowej prowadnicy kulkowej i precyzyjnej śruby kulowej, jest bardzo wysoka.Na przykład prowadnica liniowa ma punkt odniesienia montażowego.Po zamocowaniu należy go sprawdzić szczelinomierzem 0,04 mm bez wkładania.Tolerancja równoległości pomiędzy prowadnicami linera wynosi 0,05 / 1000 mm, natomiast między śrubą kulową a prowadnicą linera wynosi 0,03/1000 mm.

 

Charakterystyka szybkowymiennego uchwytu i korbowodu.

1, nasza firma opracowuje urządzenia do szybkiej wymiany uchwytów, aby przyspieszyć ładowanie i rozładowywanie głowicy wiertniczej, poprawić wydajność pracy, zmniejszyć uderzenia i uderzenia we wrzeciono podczas ładowania i rozładowywania wierteł oraz przedłużyć żywotność sprzętu.

2, uchwyt do szybkiej wymiany jest zamontowany we wrzecionie, a głowica wiertarska jest zainstalowana w korbowodzie uchwytu do szybkiej wymiany.Siła osiowa, generowana przez wiercenie, zostanie przeniesiona na korbowód, a następnie na powierzchnię styku wrzeciona i ostatecznie na wrzeciono.

3, Korbowody, które są zainstalowane w szybkowymiennym kawałku, zawierają pręt nr 3 Mohs (φ23.825, długość 150), dwa pręty nr 4 Mohs (jeden to φ31.267, długość 150, drugi Φ31.267 , długość 205).Stosowane są głównie do radzenia sobie ze zjawiskiem głowic wiertniczych o zmiennej długości oraz ścierania głowicy wiertniczej.W ten sposób można wydłużyć czas użytkowania głowicy wiertniczej i zaoszczędzić na kosztach.

 

Podstawowe parametry produktu:

Maks.rozmiar obrabianego przedmiotu (dł. × szer.) 2000mm×1600mm
Maks.grubość obrabianego przedmiotu 100mm
Maks.skok w osi X 2000mm
Maks.skok w osi Y 1600mm
Maks.skok wrzeciona wiertarskiego w osi Z 240mm
Maks.średnica wiercenia φ50mm
Zakres prędkości wrzeciona 120~560r/min, bezstopniowa regulacja prędkości
Prędkość poruszania się w osi X,Y 0~15m/min
Prędkość poruszania się w osi Z 0~8m/min
Siła zacisku hydraulicznego zacisku obrabianego przedmiotu suwnicy 7,5kN
Ilość zacisków hydraulicznych 12
Siła docisku cylindra blokującego gantry 7,5kN
Ciśnienie w układzie hydraulicznym 6MPa
Silnik głowicy wiertarskiej 5,5kW
Silnik serwo w osi X 2kW
Silnik serwo w osi Y 2kW
Silnik serwo w osi Z 2kW
Dokładność położenia sąsiednich otworów ±0,5 mm
Dokładność pozycjonowania (X/Y) 0.1mm
Powtarzalna dokładność pozycjonowania (X/Y) 0,05 mm
Ciężar maszyny 6000 kg
Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016 0
Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016 1Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016 2   Precyzyjna wiertarka do płyt CNC stosowana w przemyśle konstrukcji stalowych Model PZ2016 3
Maszyna główna
 

Szczegóły kontaktu
Jinan Auten Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Gaven

Tel: +86-13306412803

Faks: +86-531-5553-1208

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)